Gano Excel Hakkında

Bu site öncelikle Gano Excel  firmasını, mucizevi kırmızı reishi mantarını (Ganoderma Lucidum) ve bu muhteşem ham maddenin ekstratı ile harmanlanan Gano Excel ürünlerinin tanıtımını yapmayı amaçlamaktadır. Bu tanıtım yapılırken Gano Excel firmasının hak kaybına uğramaması temel amacımızdır.. Sosyal medya ve İnternetin imkanları da kullanılarak yapılacak bu tanıtımda şirket kuralları ve etik değerlere uyum konusunda azami gayret gösterilecektir.

Sitenin bir diğer amacı, kırmızı reishi mantarı ekstratı ile üretilen ve sağlıklı yaşam standartlarını yükseltmek için tasarlanan Gano Excel ürünlerini “indirimli” kullanmak isteyen müşteri adaylarına ulaşmak ve sürekli müşteri portföyünü genişletmektir. İlgili ziyaretçinin ve/ya bayi adayının yapması gereken tek şey, site sahibi ile iletişime geçmektir.

Ulaşılması arzulanan bir diğer hedef ise bayilik ağının büyütülmesi ve bu işlem yapılırken modern imkanların kullanılmasıdır. Daha önce de belirtildiği gibi, ürün ve hizmetlerin hedef kitlelere tanıtılması ve ulaştırılmasında sosyal medya ve İnternet’in katkısı tartışılmaz bir gerçektir. Bu yüzden, insanlara ve potansiyel müşteri/bayi adaylarına ulaşmanın hızlı ve etkili bir yolu olduğu düşünülen tasarlanmış ve hizmete açılmıştır.

Ayrıca bu site aracılığıyla, Gano Excel distribütörü olan/olacak girişimcilere etkili bir kişisel gelişim desteği sağlamak ve network marketing ticareti konusunda yetişmelerini temin etmek de en büyük amaçlarımız arasındadır.

Sitede tanıtılan ve satılan ürünler kesinlikle ilaç değildir ve herhangi bir hastalığın tanı, teşhis ve/ya tedavisi için kullanılamaz. Adı geçen ürünler ilgili Bakanlıklar tarafından onaylanmış gıda takviyesi ve kişisel bakım ürünlerinden ibarettir. Herhangi bir tıbbi probleminiz var ise mutlaka doktorunuza danışınız. Sitemiz, ürünlerden kaynaklanan problemlerde sorumluluk kabul etmez. İlgili her türlü sorumluluk kullanıcıya aittir.

saygen.org olarak Gano Excel International ve Gano Excel Türkiye’nin isim hakkına ve çıkarlarına ters bir şey yapmadığını; yapmaya çalıştığı tek şeyin, Gano Excel isminin ve ürünlerinin bilinirliğini artırmak ve bu kapsamda firmasının cirosunu yükseltmek için profesyonelce çalışmak olduğunu kabul ve teyit eder…