Gano Excel

Gano Excel International

Gano Excel Industries Sdn Bhd, dünyanın dört bir yanında sağlık ve zindelik sektöründe network marketing sistemi ile çalışan  köklü ve öncü şirketlerden birisidir. 1983 yılında  atılan şirketin temelleri 12 yıllık AR-GE çalışmaları sonucunda 1995 yılında ‘‘Gano Excel International’’  olarak  Network Marketing dünyasındaki yerini almıştır.indir (6)

Şirketimiz, ürünlerini, 4.000 yıl önceye dayanan antik dönemde “Bitkilerin Mucizevi Kralı” olarak kabul gören Ganoderma lucidum özlerinden üretmektedir. Ürünlerimizin temel hammaddesi olan “Ganoderma Lucidum Mantarını”  %100 organik olarak Malezya nın kedah eyaletindeki kendi çiftliklerimizde her 3 ayda bir 100 milyon adetin üzerinde yetiştirmekteyiz. Bir zamanlar sadece kraliyet ailelerinin sofralarında bulunabilen bu şifalı bitki artık Gano Excel™ ile evlerinize kadar gelebilmektedir.

 

Ladang-Gano

Gano Excel Industries Sdn Bhd; ganoderma lucidum mantarının ekstratından yapılmış özel gıda takviyesi kapsüller, Ganoderma Lucidum mantarının ekstratı ile harmanlanmış özel antioksidan özellikli her damak tadına uygun kahveler ve özel  içecekler, kişisel bakım ürünleri ve cilt bakım ürünlerinden ev ürünlerine kadar uzanan çok geniş yelpazeli benzersiz bir ürün gamını üretmekte ve dağıtmaktadır.

Dünya genelinde 100’den fazla ülkede faaliyet gösteren Gano Excel Industries Sdn Bhd, yeni ürünler ve yeni piyasalar konusunda çalışmalarını sürdürmektedir. Şirket büyük bir vizyona ve diğer insanların gelişimine ve ailemize katılmaları konusunda çalışmalar yapan yüksek motivasyonlu bir kadroya sahiptir. “Sağlık Ürünleri Sektöründe Öncü Marka” vizyonuna sahip şirketimiz  sadece birinci sınıf ürünler üretmekte ve dağıtmaktadır.

Gano Excel Türkiye

Gano Excel International ülkemizdeki faaliyetine 2010 yılında  Gano Excel Marketing Private İthalat ve Pazarlama Şirketi olarak %100 yabancı sermayeli   başlamıştır. Firmamızın uluslar arası genel merkezinin yer aldığı Malezya’ da 200 ün üzerinde farklı ürün üretmektedir, fakat Türkiye pazarında yeni olduğumuz için 2012 yılı itibariyle ülkemizde 11 ana ürünüyle pazarda aktif olarak çalışmaktadır.

Firmamızın Türkiye’deki genel misyonu günümüzün değişen ve her geçen gün daha kötüye giden Çevre koşulları – Hormonlu gıdalar – Dengesiz beslenme gibi sebeplerden dolayı oluşmuş ve oluşacak olan sağlık problemleri karşısında insanlara yardımcı olmak ve maddi anlamda hayatının akışından memnun olmayan insanlara bir çıkış fırsatı sunmaktır.